pp
X

Współpraca

Stała obsługa prawna pozwala na zapewnienie przedsiębiorstwu bezpiecznego działania na rynku. W odróżnieniu od sporadycznych kontaktów, zapewnia ciągły nadzór prawny nad jego działalnością i pomoc w każdej sprawie wymagającej działania prawnika.
Dostrzegając różnorodne oczekiwania naszych Klientów oraz dostosowując się do Ich potrzeb proponujemy kilka możliwych sposobów współpracy i rozliczeń :
- rozliczenia godzinowe,
- rozliczenia ryczałtowe,
- rozliczenia mieszane (ryczałt z ustalonym w nim limitem godzin do wykorzystania) połączony z rozliczeniem godzinowym za dalsze działania.

Zaznaczamy, iż wybór dogodnego sposobu wynagrodzenia uzależniony jest przede wszystkim od zakresu pomocy prawnej oraz od wielkości obsługiwanego przedsiębiorstwa. Zdając sobie sprawę z niemożności pełnej oceny wszystkich aspektów współpracy i to zarówno po stronie Klienta jak i naszej spółki, w początkowej fazie proponujemy zawarcie umowy na czas określony, około trzech miesięcy z możliwością renegocjowania kontraktu po tym okresie.

Jesteśmy także otwarci na inne modele współpracy oraz rozliczeń, w zależności od rodzaju świadczonej pomocy prawnej oraz oczekiwań i potrzeb Klienta.